VII Zawody Pływackie Klas Trzecich 2017 zakończone!
Waterrr Cup 2017
Poniżej wyniki zawodów.

NAJLEPSZY ZAWODNIK
Dziewczyna: Jendrysko Kamila z SP 7 SUMA ZDOBYTYCH PUNKTÓW: 40

Chłopak: Musioł Kacper z SP 35 SUMA ZDOBYTYCH PUNKTÓW: 38

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ
szkoła punkty
SP 35 94
SP 37 93
SP 7 87
SP 22 50
SP 17 44
SP 1 43
SP 6 37
SP 40 34
SP 36 28
SP 8 21
SP 18 19
SP 11 12
SP 10 9
SP 5 6
ZSM 4
SP 9 4
25m stylem dowolnym dziewcząt
l.p Nazwisko Imię szkoła czas
1 Jendrysko Kamila SP 7 00:20,21
2 Kuś Emilia SP 37 00:20,24
3 Miernik Hanna SP 22 00:20,64
4 Kotlarz Julia SP 35 00:21,34
5 Sklarek Amelia SP 22 00:21,53
6 Skupnik Aleksandra SP 40 00:21,94
7 Bereszko Katarzyna SP 22 00:22,81
8 Zięba Agata SP 37 00:23,35
9 Marosz Alicja SP 8 00:23,76
10 Łuczyńska Zuzanna SP 35 00:23,78
11 Pilszek Marta ZSM 00:24,02
12 Biskup Ewelina SP 11 00:24,15
13 Sitek Paulina ZSP 4 00:24,16
14 Oleszczak Maja SP 7 00:24,22
15 Cichoń Kinga SP 7 00:25,06
16 Wolniak Ada SP 1 00:25,75
17 Okruta Natalia SP 36 00:26,01
18 Kopczyńska Zuzanna SP 22 00:26,09
19 Różańska Zofia SP 7 00:26,24
20 Krawiec Kamila SP 18 00:26,29
21 Florkiewicz Magdalena SP 22 00:26,39
22 Cygan Wirginia SP 22 00:27,18
23 Bilińska Nikola SP 37 00:27,38
24 Skrzypiec Maja SP 35 00:27,46
25 Gowarzewska Aleksandra SP 9 00:27,53
26 Januszko Kamila SP 18 00:27,75
27 Colik Emilia SP 18 00:27,78
28 Biolik Julia SP 10 00:27,84
29 Stroka Antonina SP 7 00:27,99
30 Rendak Anna SP 36 00:28,08
31 BROŻEK NATALIA SP 7 00:28,42
32 Droździel Maria SP 10 00:28,44
33 Wiculska Amelia SP 1 00:28,45
34 Gibowska Agnieszka SP 10 00:28,78
35 Konofal Maria SP 18 00:28,84
36 Skiba Aleksandra ZSM 00:28,86
37 Nowakowska Emilia ZSM 00:28,87
38 Nowak Nadia SP 22 00:28,94
39 Kubiak Roksana SP 5 00:29,04
40 Simon Marta SP 7 00:29,37
41 Kołodziejczyk Klaudia SP 36 00:30,06
42 Kochańska Pola SP 40 00:30,14
43 Cieślik Joanna SP 37 00:30,26
44 Mondry Maja SP 37 00:30,36
45 Kmieć Alicja SP 11 00:30,37
46 Burzawa Adrianna SP 22 00:30,56
47 Samsonik Ewelina SP 11 00:30,77
48 Kędzior Daria SP 37 00:30,78
49 Kozioł Oliwia SP 37 00:30,84
50 Janik Emilia SP 18 00:30,99
51 Winiarska Lena SP 5 00:31,08
52 Zarzycka Emilia SP 22 00:31,54
53 Dyduch Gabriela SP 22 00:31,93
54 Wata Milena SP 17 00:32,82
55 Świetlik Zuzanna SP 36 00:32,94
56 Święs Anna SP 17 00:33,06
57 Sumera Paulina SP 18 00:33,73
58 Dzięgiel- Kozioł Daria SP 22 00:33,84
59 Biel Anna SP 40 00:33,89
60 Czarnecka Daria SP 7 00:34,18
61 Węgrzynowicz Emilia SP 18 00:34,3
62 Derewońko Kinga SP 11 00:34,72
63 Czypek Karolina SP 37 00:34,72
64 Wiórek Oliwia SP 36 00:35,3
65 Mederska Liliana SP 11 00:37,1
66 Kawa Marta SP 36 00:37,56
67 Rośkowicz Milena SP 1 00:39,15
25m stylem grzebietowym dziewcząt
l.p Nazwisko Imię szkoła czas
1 Miernik Hanna SP 22 00:22,41
2 Kuś Emilia SP 37 00:22,6
3 Skupnik Aleksandra SP 40 00:23,58
4 Jendrysko Kamila SP 7 00:23,64
5 Zięba Agata SP 37 00:25,84
6 Wolniak Ada SP 1 00:26,39
7 Cieślik Joanna SP 37 00:25,76
8 Nowak Nadia SP 22 00:25,92
9 Pilszek Marta ZSM 00:26,21
10 BROŻEK NATALIA SP 7 00:26,5
11 Kmieć Alicja SP 11 00:26,55
12 Bąk Wanessa SP 40 00:26,69
13 Łuczyńska Zuzanna SP 35 00:27,42
14 Różańska Zofia SP 7 00:27,74
15 Cygan Wirginia SP 22 00:27,76
16 Droździel Maria SP 10 00:27,8
17 Cichoń Kinga SP 7 00:28,28
18 Sitek Paulina ZSP 4 00:28,34
19 Święs Anna SP 17 00:28,38
20 Januszko Kamila SP 18 00:28,66
21 Kopczyńska Zuzanna SP 22 00:28,91
22 Wiculska Amelia SP 1 00:29,07
23 Karoń Alicja SP 10 00:29,57
24 Boroń Julia SP 37 00:29,76
25 Skiba Aleksandra ZSM 00:29,97
26 Derewońko Kinga SP 11 00:30,12
27 Maroszek Wiktoria SP 10 00:30,4
28 Bilińska Nikola SP 37 00:30,41
29 Okruta Natalia SP 36 00:30,51
30 Gowarzewska Aleksandra SP 9 00:30,53
31 Florkiewicz Magdalena SP 22 00:30,58
32 Simon Marta SP 7 00:30,63
33 Biolik Julia SP 10 00:30,69
34 Madej Matylda SP 11 00:31,38
35 Juszczak Zuzanna SP 6 00:31,8
36 Burzawa Adrianna SP 22 00:31,88
37 Wiórek Oliwia SP 36 00:32,33
38 Zarzycka Emilia SP 22 00:32,84
39 Gibowska Agnieszka SP 10 00:33,15
40 Czypek Karolina SP 37 00:33,48
41 Kozak Zuzanna SP 10 00:33,92
42 Dusza Amelka SP 37 00:34,04
43 Świetlik Zuzanna SP 36 00:34,08
44 Majda Oliwia SP 11 00:34,31
45 ŚWIATŁOWSKA OLIWIA SP 7 00:35,12
46 Konofal Maria SP 18 00:35,14
47 Stroka Antonina SP 7 00:35,39
48 Zientek Alicja SP 37 00:35,42
49 Nowakowska Emilia ZSM 00:35,62
50 Wałkowicz Kamila SP 6 00:36,31
51 Manasar Samira SP 11 00:36,6
52 Muszer Kinga SP 10 00:37,39
53 Milotta Agata SP 22 00:37,58
54 Szarek Sonia SP 18 00:38,38
55 Kędzior Daria SP 37 00:38,74
56 Janik Emilia SP 18 00:39,77
57 Trela Maja SP 35 00:39,8
58 Ciućka Milena SP 11 00:40,41
59 Zaroda Zuzanna SP 3 00:41,06
60 Sierek Antonina SP 37 00:41,28
61 Stasiak Oliwia SP 1 00:41,78
62 Nowicka Nikol SP 3 00:41,82
63 Targiel Eliza SP 1 00:41,86
64 Milewska Wiktoria SP 40 00:42,53
65 Gonsior Małgorzata SP 18 00:42,58
66 Widzyk Lena SP 8 00:42,7
67 Musiol Dorota ZSP 4 00:43,29
68 Kawa Marta SP 36 00:43,88
25m stylem klasycznym dziewcząt
l.p Nazwisko Imię szkoła czas
1 Jendrysko Kamila SP 7 00:28,83
2 Zięba Agata SP 37 00:29,94
3 Kotlarz Julia SP 35 00:29,95
4 Miernik Hanna SP 22 00:30,06
5 Łuczyńska Zuzanna SP 35 00:30,52
6 Kuś Emilia SP 37 00:31,04
7 Sitek Paulina ZSP 4 00:30,6
8 Marosz Alicja SP 8 00:31,31
9 Florkiewicz Magdalena SP 22 00:31,89
10 Biskup Ewelina SP 11 00:32,03
11 Różańska Zofia SP 7 00:32,06
12 Stokłosa Julia SP 11 00:32,31
13 Karoń Alicja SP 10 00:33,73
14 Nowak Nadia SP 22 00:33,88
15 Bartodziej Blanka SP 40 00:34,14
16 Dyduch Gabriela SP 22 00:34,28
17 Bilińska Nikola SP 37 00:35,18
18 Mederska Liliana SP 11 00:35,5
19 Skupnik Aleksandra SP 40 00:35,54
20 Burzawa Adrianna SP 22 00:35,89
21 Simon Marta SP 7 00:36,33
22 Gibowska Agnieszka SP 10 00:37,04
23 Cygan Wirginia SP 22 00:37,07
24 Pilszek Marta ZSM 00:37,34
25 Skiba Aleksandra ZSM 00:37,74
26 Droździel Maria SP 10 00:38,96
27 Czarnecka Daria SP 7 00:40,24
28 Stasiak Oliwia SP 1 00:41,24
29 Wolarek Michalina SP 7 00:42,04
30 Zarzycka Emilia SP 22 00:42,59
31 Okruta Natalia SP 36 00:42,8
32 Widzyk Lena SP 8 00:43,72
33 Wata Milena SP 17 00:47,96
34 Zientek Alicja SP 37 00:51,1
25m stylem dowolnym chłopców
l.p Nazwisko Imię szkoła czas
1 Musioł Kacper SP 35 00:19,33
2 Janik Kuba SP 17 00:20,18
3 Gemborys Paweł SP 18 00:20,9
4 Dynak Nataniel SP 40 00:21,1
5 Jeruzol Jonatan SP 7 00:21,75
6 Bilczyński Oliwer SP 17 00:22,32
7 Gòrecki Piotr SP 22 00:21,3
8 Broś Karol SP 22 00:21,87
9 Olszak Igor SP 18 00:22,08
10 Wiater Błażej SP 37 00:22,28
11 Jurek Łukasz SP 6 00:22,62
12 Kajstura Bartosz SP 7 00:23,75
13 Kasztura Kacper SP 36 00:23,95
14 Strzezik Roch SP 22 00:23,97
15 Matusiński Kajetan SP 5 00:24,1
16 Szczerba Tomasz SP 7 00:24,16
17 Krzan Wojciech SP 8 00:24,45
18 Rdzanek Dominik SP 22 00:24,51
19 Bilgoń Bartłomiej SP 1 00:24,6
20 Grela Kacper SP 35 00:25,27
21 Szweda Karol SP 6 00:25,82
22 Jurczyński Mikołaj SP 22 00:26,02
23 Pękała Kornel ZSM 00:26,2
24 Kozioł Dominik SP 17 00:26,64
25 Cabel Miłosz SP 6 00:27,09
26 Krawczyk Mikołaj SP 11 00:27,09
27 Majchrzak Michał SP 7 00:27,18
28 Kowalczyk Oliwier SP 35 00:27,3
29 Fors Marcel SP 22 00:27,33
30 Wróbel Julian SP 36 00:27,6
31 Sadłowski Michał SP 6 00:27,65
32 Czech Fabian SP 1 00:27,77
33 Sobiegała Maksymilian SP 3 00:27,83
34 Rok Oliwier SP 37 00:27,98
35 Mrzygłód Olaf SP 40 00:28,02
36 Mrzygłód Kacper SP 36 00:28,04
37 Mazur Maciej SP 5 00:28,06
38 Koziołek Oliver SP 22 00:28,2
39 Bieniek Piotr SP 22 00:28,2
40 Dekert Jakub SP 11 00:28,21
41 Kubisz Kacper SP 3 00:28,5
42 Liszka Hubert SP 8 00:28,64
43 Iwanek Jan SP 1 00:29,06
44 Szczepański Kamil SP 22 00:29,18
45 Derej Jakub ZSM 00:29,6
46 Tasak Mikołaj SP 1 00:30,37
47 Czarnecki Paweł SP 11 00:30,54
48 Szklarz Igor SP 37 00:30,68
49 Kmieć Tomasz SP 17 00:31,16
50 Hanslik Mateusz SP 7 00:31,17
51 Dzienniak Mikołaj SP 40 00:31,36
52 Torba Franciszek SP 1 00:31,83
53 Szyjkowski Artur SP 35 00:32,41
54 Pacha Adam SP 6 00:32,55
55 Kula Krystian SP 22 00:32,59
56 Urbańczyk Damian SP 6 00:33,01
57 Kwiatkowski Borys SP 11 00:33,21
58 Bagienko Adrian SP 36 00:33,21
59 Musioł Jakub SP 8 00:33,35
60 Wieszczek Jeremi SP 17 00:33,72
61 Mazur Igor SP 37 00:33,98
62 Kisielewski Miłosz SP 5 00:35,42
63 Pudełko Jan SP 1 00:35,7
64 Owczarski Mateusz SP 18 00:36,41
65 Dędek Kacper SP 11 00:36,96
66 Węgrzynowicz Antoni SP 5 00:37,03
67 Cybok Franciszek SP 37 00:37,4
68 Marcinkowski Mateusz SP 7 00:37,96
69 Żabiński Bartłomiej ZSM 00:38,57
70 Chmiel Jacob SP 1 00:38,66
25m stylem grzbietowym chłopców
l.p Nazwisko Imię szkoła czas
1 Musioł Kacper SP 35 00:22,24
2 Krzan Wojciech SP 8 00:24,56
3 Dekert Jakub SP 11 00:25,62
4 Frąckiel Kacper SP 35 00:27,16
5 Wiater Błażej SP 37 00:27,67
6 Musioł Jakub SP 8 00:27,74
7 Mrzygłód Olaf SP 40 00:27,32
8 Jeruzol Jonatan SP 7 00:27,53
9 Jurczyński Mikołaj SP 22 00:27,9
10 Janik Kuba SP 17 00:28,07
11 Pinkowski Olek SP 18 00:28,1
12 Wróbel Julian SP 36 00:29,01
13 Pacha Adam SP 6 00:29,66
14 Kasztura Kacper SP 36 00:29,86
15 Kornecki Nikodem SP 11 00:30,01
16 Brzostek Karol SP 35 00:30,09
17 Sadłowski Michał SP 6 00:30,09
18 Grela Kacper SP 35 00:30,38
19 Czejgis Jan SP 9 00:30,44
20 Całka Tomasz SP 5 00:30,56
21 Gnot Filip SP 22 00:30,6
22 Ochlik Aleksander SP 7 00:30,77
23 Kwiatkowski Borys SP 11 00:30,81
24 Iwanek Jan SP 1 00:30,84
25 Cabel Miłosz SP 6 00:30,86
26 Pękała Kornel ZSM 00:31,1
27 Słonka Karol ZSP 4 00:31,36
28 Pompa Filip SP 35 00:31,44
29 Korbel Karol SP 36 00:31,44
30 Liszka Hubert SP 8 00:31,94
31 Stachura Tymon SP 18 00:32,14
32 Kotania Igor SP 18 00:32,59
33 Kubisz Kacper SP 3 00:32,95
34 Ryś Kajetan SP 10 00:32,98
35 Torba Franciszek SP 1 00:33,2
36 Zimny Samuel SP 35 00:33,42
37 Kula Krystian SP 22 00:33,56
38 Turkoniak Jonatan SP 22 00:34,36
39 Galanty Szymon SP 37 00:34,56
40 Potrawa Jakub SP 37 00:34,65
41 Pudełko Jan SP 1 00:35,1
42 Kordalski Krzysztof SP 37 00:35,68
43 Bagienko Adrian SP 36 00:35,86
44 Twardowski Jakub SP 35 00:36,97
45 Sukacz Kacper SP 22 00:38,12
46 Urbańczyk Damian SP 6 00:38,45
47 Siegień Michał SP 22 00:38,5
48 Szyjkowski Artur SP 35 00:41,74
49 Chronowski Kamil SP 5 00:44,25
50 Kuplowski Tomasz SP 22 00:44,27
51 Skorupa Jakub SP 36 00:47,01
52 Wąsik Fabian SP 11 00:47,42
53 HESS OSKAR SP 7 00:52,61
25m stylem klasycznym chłopców
l.p Nazwisko Imię szkoła czas
1 Bilgoń Bartłomiej SP 1 00:28,57
2 Wiater Błażej SP 37 00:29,37
3 Bartz Mateusz SP 35 00:29,56
4 Janik Kuba SP 17 00:30,56
5 Pompa Filip SP 35 00:32,24
6 Majchrzak Michał SP 7 00:33,55
7 Słomian Paweł SP 36 00:33,7
8 Mrzygłód Olaf SP 40 00:33,78
9 Kasztura Kacper SP 36 00:33,79
10 Pudełko Jan SP 1 00:34,31
11 Stacha Grzegorz SP 18 00:34,62
12 Jopek Franciszek SP 18 00:34,99
13 Pękała Kornel ZSM 00:36,25
14 Mazur Maciej SP 5 00:36,54